Praca

Nowe cele, jakie wyznacza sobie nasza firma oraz chęć poprawy efektywności dotychczasowego działania są powodem okresowego poszerzania grona pracowników lub osób współpracujących.

Cenimy ludzi otwartych na nowe pomysły, ambitnych, dynamicznych, potrafiących pracować samodzielnie. Większość osób w naszym zespole to pasjonaci sportu i kolarstwa. Doświadczenie w branży rowerowej bądź sportowej jest mile widziane, chociaż nie wymagane.

Dołączającym do nas oferujemy jasne warunki współpracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeżeli uważasz, że możesz pasować do naszego zespołu i że swoją pracą możesz przyczynić się do rozwoju naszej działalności, odezwij się do nas. Zapraszamy do składnia ofert pracy lub współpracy - chętnie odpowiemy na pytania odnośnie aktualnych potrzeb rekrutacji i możliwości zatrudnienia.

W naszej firmie istnieje możliwość zatrudnienia w charakterze:

- produkt managera,

- produkt development manager dla marek własnych Velo: Accent i Dartmoor,

- pracownik działu handlowego,

- przedstawiciel handlowy,

- pracownik działu marketingu,

- pracownik montażu rowerów,

- pracownik magazynu.

Aktualnie poszukujemy:

Junior Product Manager

Jeśli rower to Twoja pasja i chcesz wziąć udział w rozwoju kolekcji jednej z najszybciej rozwijających marek rowerowych w Polsce, ta praca może Cię zainteresować!

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w przygotowaniu specyfikacji rowerów i ich wdrażania do produkcji.
  • Przygotowywanie zestawień/raportów w arkuszu kalkulacyjnym Excel,
  • Przygotowywanie zamówień na poszczególne grupy towarowe
  • Kompleksowe zarządzanie podległą kategorią produktów, utrzymanie odpowiedniej wielkości i struktury zapasów,
  • Koordynacja dostaw komponentów.

Nasze wymagania:

  • Znajomość branży rowerowej
  • Umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność, uczciwość, systematyczność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z kontrahentami i współpracownikami,
  • Otwartość na aktywne i bezpośrednie poszukiwania nowych możliwości biznesowych oraz zaangażowanie w realizację zadań i celów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel z pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie pracy w branży rowerowej na stanowisku związanym z importem części lub organizacją montażu rowerów,
  • Znajomość bieżących trendów na rynku rowerów oraz znajomość kolekcji największych producentów części i podzespołów rowerowych,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Umiejętność przygotowywania opisów/tekstów artykułów w języku polskim/angielskim z zakresu tematyki rowerowej,
  • Znajomość oprogramowania Comarch XL,

To oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość otrzymania dodatkowych premii oraz korzystania z przywilejów zgodnych z wewnętrznym Regulaminem Wynagradzania,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole oraz zdobywania specjalistycznego doświadczenia zawodowego,
  • Łatwy dojazd do pracy,
  • Parking,
  • Praca odbywa się w siedzibie Spółki, nie umożliwiamy pracy zdalnej

Oferty z aktualnym CV prosimy przesyłać na adres: praca@velo.com.pl Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny.

W ofercie pracy prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez „Velo” sp .z o.o. z siedzibą Gliwicach, zgodnie z ustawą z 30.08.2019r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781)".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VELO sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w ofertach jest „Velo” sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Pszczyńska 305. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 30 sierpnia 2019r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma dostęp do treści swoich danych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.