Nowe konto użytkownika

Pierwszy raz rejestrujesz rower w naszym systemie?

Założenie konta trwa tylko chwilę i konieczne jest do weryfikacji adresu e-mail.

Logowanie

Posiadasz już zarejestrowany u nas rower?

Zaloguj się podając wpisany wcześniej adres e-mail oraz hasło. Jeżeli nie pamiętasz hasła skorzystaj z przypomnienia.

Pola wymagane.

Jeżeli nie pamiętasz hasła możemy wysłać wiadomość z przypomnieniem na Twój adres e-mail.

Dowiedź się więcej o promocji "Przedłuż gwarancję do 5 lat".

Dodatkowe trzy lata gwarancji (łącznie 5 lat od daty zakupu) na ramę będącą częścią składową roweru z grupy: Górskie: Cross-Country, Szosowe, Przełajowe, Turystyczne: Cross, Trekking, Miejskie i Składane, Elektryczne, Młodzieżowe oraz Dziecięce Nabywca może uzyskać nieodpłatnie na kolejne 3 lata (czyli łącznie 5 lat od daty zakupu) na ramę będącą częścią składową tego roweru. Przedłużenie gwarancji można uzyskać tylko w przypadku, gdy nabywca wypełni elektroniczny formularz rejestracji do ostatniego dnia roku, w którym nabył rower.
Uwaga! Ze względu na możliwości zmian w zakresie grup rowerów sprawdź na www.velo.pl czy rower, który zakupiłeś uprawnia do przedłużenia gwarancji na ramę. Dodatkowe przedłużenie gwarancji na ramę zostanie potwierdzone oświadczeniem Velo sp. z o.o., które będzie dostępne do pobrania i wydrukowania po zalogowaniu na stronie https://ssl.velo.pl/

Dla ułatwienia, wszystkie rowery, na które zostanie przedłużona gwarancja na ramę na stronie internetowej oznaczyliśmy banerem: