Ultra New

Opis

Nowoczesna bielizna zaprojektowana przy współpracy najlepszych kolarzy. Bielizna nadaje się do użycia pod zwykła koszulkę kolarską – nie krepuje ruchów i nie powoduje przegrzania. Jej budowa pozwala na swobodą cyrkulację powietrza i na optymalne odprowadzenie potu z powierzchni skóry.

Strategicznie rozmieszczone otworki microclima® wspomagają wentylację w newralgicznych strefach – pod pachami i tam gdzie zazwyczaj znajdują się szelki spodenek. Otwory wykonywane są w zaawansowanym procesie tkania i dzięki temu nie rozrywają się i nie powodują deformowania koszulki. Z przodu koszulki, czyli tam gdzie bezpośrednio oddziałuje pęd powietrza materiał jest pozbawiony otworków, by uniknąć gwałtownego oziębiania podczas zjazdów następujących po intensywnych podjazdach wymagających rozpięcia koszulki.

Włókna, jakie wykorzystano do utkania koszulki zawierają jony srebra, które skutecznie niwelują proces namnażania się bakterii na skórze. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemnego zapachu. Proces działania osłony antybakteryjnej jest trwały – jony srebra nie wypierają się – są w rdzeniu włókna a nie na jego powierzchni.

Kolory: biały
Rozmiary: S/M, M/L, L/XL

Ultra New

Cena sugerowana
89,00 zł*
Zamów on-line KUP ON-LINE
Dostępność

Sprawdź Gdzie kupić? produkt lub przewidywaną datę jego dostępności.

? biały, S/M
610-37-33_ACC-S/M
89,00 zł*
? biały, M/L
610-37-33_ACC-M/L
89,00 zł*
? biały, L/XL
610-37-33_ACC-L/XL
89,00 zł*

Podobne produkty