Czujnik upadku Tocsen

 • Tocsen
 • Tocsen_Pink_Helmet_neutral_Easy-Resize
 • Tocsen_Pink_Equestrian_MoodShot_stable_Easy-Resize
 • Tocsen_Pink_Bike_ActionShot_trail_TanjaNaber_downhill_Rosskopf_spring_2_Easy-Resize
 • Tocsen_Pink_Wintersports_ActionShot_FelixWiemers_Zillertal_winter_1_Easy-Resize
 • Tocsen_Pink_Wintersports_MoodShot_Feldberg_winter_Easy-Resize
 • Tocsen_Pink_Bike_ActionShot_trail_TanjaNaber_downhill_Rosskopf_spring_3_Easy-Resize
Tocsen
Opis

Tocsen to czujnik upadku montowany na kasku, który od razu po upadku, alarmuje automatycznie Twoje kontakty awaryjne przez aplikację i SMS (bezpłatnie), a także powiadamia społeczność ratunkową Tocsen w pobliżu.  Społeczność ratunkowa Tocsen jest siecią pierwszej pomocy wykraczającą poza ramy jednej dyscypliny sportu i konkretnej marki. Rowerzyści, narciarze, amatorzy jeździectwa, wędrowcy itp. wzajemnie sobie pomagają! Pobierając aplikację Tocsen każdy może zostać członkiem społeczności ratunkowej i ratownikiem, nawet bez własnego czujnika upadku Tocsen. A jeśli wypadek okaże się niegroźny, zawsze możesz anulować alarm w aplikacji.

Funkcje Czujnika Tocsen:

 • W razie wypadku automatyczna lokalizacja przez aplikację i SMS
  Aby zapewnić płynne działanie, kontakty alarmowe powiadamiane są w aplikacji Tocsen. Osoby spośród Twoich kontaktów alarmowych, które nie mają aplikacji Tocsen otrzymają SMS z Twoimi współrzędnymi i wszystkimi innymi informacjami. To wszystko oczywiście dostępne jest dla systemów iOS, Android i Huawei i w 100% bezpłatne.
 • Odporne na pogodę, z możliwością ładowania i długim czasem pracy na baterii
  Akumulator w czujniku Tocsen ładuje się bardzo prosto, przez złącze micro USB. Czujnik jest odporny na warunki pogodowe (zgodnie ze stopniem IP67 chroniony przed wodą i pyłem). Jeśli tylko nie zamierzasz nurkować na dużych głębokościach, wiatr i pogoda nie sprawią problemów Twojemu czujnikowi.
 • Pasuje na każdy kask
  Czujnik  nakleja się na dowolne miejsce kasku z wykorzystaniem dołączonej taśmy klejącej. Zalecamy umieścić go w bocznym / dolnym obszarze kasku, za uszami.
 • Prywatność i ochrona danych
  Prywatność i ochrona danych są dla nas niezmiernie istotne! Wszelkie dane przesyłamy w formie szyfrowanej przez własne serwery zlokalizowane w Niemczech. Dodatkowo masz możliwość ograniczenia działania społeczności ratunkowej i innych funkcjonalności, a nawet ich dezaktywacji!
 • Precyzyjne wykrywanie upadku tam, gdzie to najbardziej istotne: na głowie!
  Sercem naszego czujnika upadku jest bardzo precyzyjny czujnik przyspieszenia, mierzący siły do 200G. Umożliwia on rzetelne stwierdzenie, czy upadek może doprowadzić do utraty przytomności. I to dokładnie tam, gdzie to jest najbardziej istotne: na głowie!
 • Społeczność ratunkowa
  Multidyscyplinarna społeczność ratowników zapewniająca szybką pierwszą pomoc. Aby umożliwić możliwie najszybszy ratunek i podjęcie pierwszej pomocy, o upadku informowani są inni użytkownicy aplikacji Tocsen w pobliżu. Czujnik nie jest potrzebny – wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację, zarejestrować się i dołączyć do grona ratowników!

 

Aplikacja Tocsen na smartfona:

Video:

Czujnik upadku Tocsen

Cena sugerowana
239,00 zł*

Kup lokalnie

Podobne produkty

* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon