EXE Boost v2

  • accent_wheels_exe
  • _P6A0369
  • _P6A0376
  • _P6A0387
  • _P6A0388
  • accent_exe_bebenkui
accent_wheels_exe
Opis

Nasz najpopularniejszy model kół zbudowany w oparciu o komponenty z serii Accent EXE. Lekkie, a przy tym wytrzymałe obręcze EXE i niezawodne piasty z możliwością adaptacji do różnych standardów mocowania w ramie. Całość tworzy bardzo uniwersalne koła o niskiej wadze, do ścigania i treningów.

Konfiguracja kół EXE BOOST v2:

  • Piasty EXE BOOST v2

Lekkie piasty MTB w wersji Boost pod hamulce tarczowe. Korpus wykonanym z aluminium 6061, bębenek i oś z aluminium 7075. Piasta tylna wyposażona w cztery lub pięć uszczelnianych łożysk maszynowych: dwa łożyska w korpusie piasty oraz dwa (lub wersji Shimano MicroSpline trzy) łożyska w bębenku. Przednia piasta posiada dwa łożyska maszynowe. Piasty te dają możliwość wymiany bębenków na różne systemy mocowania kasety.

  • Obręcze EXE

Wyjątkowo lekka i wytrzymała obręcz MTB do kół 29". Wykonana ze specjalnie opracowanego stopu aluminium Dynamal, który jest o 20% wytrzymalszy w stosunku do aluminium 6066. Łączenie typu „sleeve” zapewnia trwałe i sztywne połączenie obręczy oraz redukcję wagi. Technologia anodowania Micro Peen Anodized pozwala na uzyskanie idealnie czarnej powierzchni. Bardzo trwałe naklejki zapewniają efektowny wygląd obręczy przez długi czas.

Obręcz Tubeless Ready można stosować z dostępnymi zestawami uszczelniającymi. 

  • Szprychy Sapim D-Ligth

Szprychy dedykowane do hamulców tarczowych. Bardzo wytrzymałe przy niskiej wadze. Cieniowane 2.0-1.65-2.

  • Nyple Sapim Polyax Alloy

Lekkie nyple aluminiowe Polyax, ważące 10.8 g (36 szt.). Wykonane z bardzo mocnego aluminium EN 7075. Pokryte specjalną powłoką w celu zmniejszenia tarcia i zwiększenia odporności na korozję. Polyax to opatentowany przez firmę Sapim specjalny kształt nypla, lepiej dopasowujący się do obręczy. Rozwiązuje to problem załamania szprychy przy nyplu.

Rozmiar: 29” 
Ilość otworów: 32
Waga przedniego koła: 770 g
Waga tylnego koła: 870 g
Waga zestawu: 1640 g
Zewnętrzna szerokość obręczy: 27.1 mm
Wewnętrzna szerokość obręczy: 23 mm
Wysokość obręczy: 20 mm
Opcje przedniej osi: 15x110mm,  
Opcje tylnej osi: 12x148mm,
Bębenek: Shimano 11 / Shimano MS / Sram XD

Kolory: czarno-grafitowe

EXE Boost v2

Cena sugerowana
1 679,00 zł*

Dobierz i odbierz

Powiązane produkty: 
accent_bag_wheel-bag
62,90 zł*
accent_wheels_exe
1 549,00 zł*
accent_wheelset_evo
2 399,00 zł*

Podobne produkty

accent_wheelset_evo
3 999,00 zł*
accent_wheelset_evo
2 399,00 zł*
* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon