EXE Pro Boost

accent_wheelset_exe-pro_gray
Opis

Boostowa wersja kół EXE PRO. Najlepsze połączenie ceny jakości i wagi. Dzięki zastosowaniu lekkiej piasty EXE PRO pod 28 prostych szprych mogliśmy zredukować wagę w stosunku do modelu EXE. Jak powszechnie wiadomo lekkie koła to szybkie koła - w tym wypadku jest to najlepsza konfiguracja w swojej klasie cenowej.

Konfiguracja kół EXE PRO Boost:

  • Piasty EXE PRO Boost

Lekkie piasty MTB pod hamulce tarczowe. Piasty przeznaczone pod 28 prostych szprych. Piasta tylna wyposażona w cztery, a przednia w dwa łożyska maszynowe najwyższej klasy. Posiadają możliwość adaptacji pod różne sposoby mocowania.

  • Obręcze EXE

Wytrzymała obręcz MTB do kół 29". Wykonana ze specjalnie opracowanego stopu aluminium Dynamal, który jest o 20% wytrzymalszy w stosunku do aluminium 6066. Łączenie typu „sleeve” zapewnia trwałe i sztywne połączenie obręczy oraz redukcję wagi. Technologia anodowania Micro Peen Anodized pozwala na uzyskanie idealnie czarnej powierzchni. Bardzo trwałe naklejki gwarantują efektowny wygląd obręczy przez długi czas.

  • Szprychy Pillar Double Butted

Szprychy Pillar Double Butted 2.0-1.8-2.0 wykonane ze stali nierdzewnej T302 + o wysokiej odporności na korozję. Specjalny profil uzyskany dzięki technologii ciągnienia na zimno opatentowanej przez markę Pillar,  z oszczędnością masy do 30%.

  • Nyple Pillar alu

Lekkie, ale solidne, anodyzowane nyple wykonane z aluminium 7075.

Rozmiar: 29” 
Ilość otworów: 28
Waga przedniego koła: 690 g
Waga tylnego koła: 790 g
Waga zestawu: 1480 g
Zewnętrzna szerokość obręczy: 25 mm
Wewnętrzna szerokość obręczy: 20 mm
Wysokość obręczy: 17,5 mm
Opcje przedniej osi: 15x110 mm
Opcje tylnej osi: 12x148 mm
Bębenek: Shimano 11 / Sram XD

Kolor: czarno-szare

EXE Pro Boost

Cena sugerowana
1 799,00 zł*

Dobierz i odbierz

Powiązane produkty: 
accent_wheelset_evo
4 799,00 zł*
accent_wheelset_evo
2 799,00 zł*

Podobne produkty

accent_wheels_exe
1 899,00 zł*
accent_wheelset_evo
4 799,00 zł*
accent_wheelset_evo
2 799,00 zł*
* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon