Execute Lady

accent_saddle_execute-lady_pink
Opis

Damskie sportowe siodełko, które sprawdzi się na szosę i do MTB. Dostosowane do kobiecej budowy ciała i testowane przez zawodniczki. Krótsze i nieco szersze z tyłu niż męska wersja. Pokrycie wykonano z odpornego na ścieranie materiału, dzięki któremu siodełko przez długi czas zachowa atrakcyjny wygląd. Pręty zbudowane ze stali CR-MO. Środkowa część została pokryta antypoślizgowym nadrukiem zapobiegającym przemieszczaniu się na siodełku podczas jazdy. Dodatkowe wycięcie w skorupie redukuje nadmierny ucisk w miejscach styku ciała z siodełkiem. Anatomiczny kształt zapewni komfort podczas kolejnych godzin jazdy.

Długość: 270 mm
Szerokość: 140 mm
Waga: 220 g
Kolor: czarno-różowe

Execute Lady

Wyprzedaż
Cena sugerowana
99,00 zł*
Stara cena
129,00 zł*

Dobierz i odbierz

Podobne produkty

accent_saddle_exe_rainbow
189,00 zł*
accent_saddle_execute-lady_pink
149,00 zł*
accent_saddle_exe_rainbow
489,00 zł*
accent_saddle_execute_black
149,00 zł*
accent_saddle_evo_rainbow
699,00 zł*
* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon