Produkt może znajdować się w poszczególnych sklepach lub jego stan zostanie uzupełniony w kolejnych dostawach. Istnieje możliwość wskazania placówek, które jako ostatnie kupiły wybrany produkt lub poinformowania o przybliżonej dacie jego dostępności. Wystarczy wysłać zapytanie na adres informacje@velo.com.pl

Przewidywana data dostępności produktu: brak


Notice: Undefined variable: form_dostepnosc_powiadom_success in /home/admin/domains/velo.pl/public_html/website/template/gdzie--kupic/form-powiadom.phtml on line 4

Powiadomienie o dostępności

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie o ponownej dostępności produktu na magazynach naszej firmy wypełnij poniższy formularz.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu rejestracyjnym przez Velo sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Pszczyńska 305 w celach marketingowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Velo sp. z o.o.