O firmie

Firma Velo sp. z o.o. od 1993 roku dostarcza na polski rynek rowery, części i akcesoria rowerowe światowych marek. Siłą naszego zespołu jest wspólna pasja do jazdy na rowerze i umiejętność wykorzystania jej w pracy zawodowej. Wierzymy, że robiąc to, co sprawia nam radość, możemy osiągnąć najlepsze efekty.

Staramy się, wykorzystując posiadaną wiedzę i długoletnie doświadczenie, odpowiadać na potrzeby rynku rowerowego w Polsce. Dlatego też wraz z naszymi partnerami handlowymi tworzymy ogólnopolską sieć specjalistycznych sklepów rowerowych - Dobre Sklepy Rowerowe.

Marki, z których jesteśmy dumni

W naszej ofercie znajduje się obecnie ponad 20 marek ze starannie dobranym asortymentem. Chcemy mieć pewność, że produkty które proponujemy sprostają oczekiwaniom miłośników różnych form aktywności rowerowej. Dystrybuowane przez nas marki to: Author, Accent, Answer, Bluegrass, CatEye, Connex, Dartmoor, Finish Line, Hamax, Hamax Plus, Hayes, Kryptonite, Manitou, MET, Panaracer, Park Tool, RST, San Marco, Sapim, SIDI, SKS, Sun Ringle, Tacx, Vittoria, White Lightning.

Zainteresowanych podjęciem współpracy i nabywaniem towarów, których dystrybucją na terenie Polski zajmuje się nasza firma prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego.

Dobre Sklepy Rowerowe

Tworzymy  sieć specjalistycznych sklepów rowerowych pod nazwą Dobre Sklepy Rowerowe. Obecnie sieć liczy już ponad 110 placówek. Także w tym przypadku stawiamy na połączenie pracy z pasją – znaczna część sklepów jest prowadzona przez ludzi silnie związanych z kolarstwem np. byłych zawodników, a nawet olimpijczyków.

Zapraszamy do kontaktu przedsębiorców zainteresowanych naszym systemem sklepów partnerskich.

Wspieramy talenty

Aktywnie wspieramy sport i rozwój kolarstwa angażując się w organizację imprez sportowych, dając zawodnikom większe możliwości i pomagając młodym zawodnikom rozwinąć skrzydła w ramach naszego programy Wspieramy młode taleny. Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do ich sukcesów. Udostępnianie naszych produktów zawodnikom to także okazja do poznania ich opinii odnośnie tego, co można ulepszyć i jak jeszcze bardziej sprostać oczekiwaniom miłośników kolarstwa.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy sponsoringowej prosimy o kontakt poprzez ten formularz.

 

Velo sp. z o.o. ul. Pszczyńska 305, 44-100 Gliwice (PL) Sąd Rejonowy w Gliwicach, nr KRS 0000059870 kapitał zakładowy 200 000 PLN, NIP 631-19-90-396 rejestr GIOŚ E0006030WBW