Dartmoor Centrum testowe

Dartmoor

Velo od ponad 10 lat jest właścicielem marki Dartmoor-Bikes. Dzięki współpracy polskich konstruktorów, teamu najlepszych zawodników i testerów oraz pasjonatów grawitacji rowerowej nasze rowery cieszą się popularnością na całym świecie. Dzięki dużemu zaangażowaniu w scenę grawitacyjną nie tylko staramy się przyczynić do jej rozwoju, ale również możemy być na bieżąco z wszystkimi trendami i oczekiwaniami rowerzystów.

W swojej ofercie mamy rowery do dirtu, freeride'u, downhillu, enduro i trailu i z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy Centrum Testowe Dartmoor-Bikes, w którym mogą Państwo dobrać i przetestować sprzęt zgodnie ze swoimi preferencjami i stylem jazdy. Centrum testowe to też możliwość konsultacji doboru roweru z ludźmi tworzącymi ten sprzęt a także, co bardzo istotne, możliwość wzięcia udziału w szkoleniu pozwalającym w pełni wykorzystać potencjał naszych rowerów i polepszyć technikę jazdy.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy następujące rowery testowe: Dartmoor Wish Enduro, Dartmoor Wish Bikepark, Dartmoor Roots Black Angel, Dartmoor Primal Pro, Dartmoor Primal Plus, Dartmoor Gamer26, oraz Dartmoor Gamer24.

Pierwsze centrum testowe uruchomiliśmy w Warszawie. Aby skorzystać z możliwości testowania kliknij w przycisk umieszczony przy rowerze lub ramie. Po wysłaniu zapytania, w ciągu 2 dni roboczych skontaktuje się z Tobą obsługa Centrum Testowego. Potwierdzi dostępność roweru testowego w wybranym terminie oraz przedstawi szczegółowe warunki wypożyczenia, w tym również jego koszt.