Connex

Connex
Connex to marka niemieckiej firmy Wipperamn, producenta najwyższej jakości łańcuchów z ponad 120 letnim doświadczeniem w branży rowerowej. Wszystkie łańcuchy produkowane są ze stali o najwyższej jakości w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Każdy nowy model przed wprowadzeniem do sprzedaży zostaje dokładnie przetestowany w zakładach testowych Connex’a, aby być w 100% pewnym, że produkt wytrzyma najwyższe obciążenia. Z łańcuchem Connex zmiana biegów staje się precyzyjna, szybka i bezpieczna. Czy to jazda na rowerze górskim w trudnym terenie, prowadząc peleton na rowerze szosowym, lub na trasie wycieczki rowerowej - z łańcuchem Connex zmiana biegów zawsze będzie wykonana z najwyższą precyzją.

Filtruj i sortuj

1
1

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl