Tacx Test Center

Placówki Tacx Test Center (TTC), czyli najlepsze miejsce do zakupu trenażerów firmy Tacx!

Sklepy rowerowe uczestniczące w programie TTC dysponują szeroką gamą produktów Tacx, a w szczególności trenażerami. W tych placówkach możesz przetestować wybrany trenażer z grupy Smart (NEO Smart lub Flux Smart) oraz sprawdzić możliwości oprogramowania Tacx. Sprzedawcy obsługujący Tacx Test Center posiadają fachową wiedzę oraz wszelkie informacje techniczne, które pomogą w doborze odpowiedniego modelu i dodatkowych akcesoriów. W przypadku braku interesującego trenażera na stanie sklepu istnieje możliwość sprowadzenia go z naszego magazynu głównego. W tym celu skontaktuj się ze sprzedawcą i uzgodnij z nim wszelkie kwestie z tym związane.

Dobór odpowiedniego trenażera

Tacx to wiodący producent trenażerów. Nowoczesne podejście do treningu oraz stale zmieniające się technologie sprawiają, że z roku na rok sprzęt daje nowe i unikatowe możliwości treningu. Tym samym wybór odpowiedniego sprzętu wymaga wyspecjalizowanej wiedzy nie tylko z zakresu produktów marki Tacx ale także aktualnych technologii komunikacji miedzy urządzeniami, oprogramowania i trendów treningowych. Tym samym Zachęcamy do odwiedzenia jednej z placówek Tacx Test Center celem wyboru trenażera, który spełniał będzie Twoje wymagania oraz wyposażony będzie w odpowiednie technologie, które umożliwia profesjonalny trening.

Serwis i wsparcie techniczne

Trenażery to sprzęt elektroniczny narażony na duże obciążenia i trudne warunki pracy. W przypadku awarii lub problemów technicznych sklepy uczestniczące w programie TTC posiadają dostęp do pełnej oferty części zamiennych oraz rysunków technicznych. W przypadku problemów z oprogramowaniem lub jego aktualizacją posłużą także pomocą i swoim doświadczeniem w ich rozwiązaniu.

Sklepy Tacx Test Centre w Polsce

 

Akcesoria

W placówkach dostępny jest szeroki asortyment produktów związanych z treningiem pod dachem. Akcesoria te sprawią, że jazda będzie nie tylko bardziej przyjemna ale dostarczy nowych możliwości. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty na stronie: https://velo.pl/trenazery-i-rolki/akcesoria-trenazerow

Trenażery testowe

Dodatkowo do Państwa dyspozycji udostępniamy trenażery testowe: NEO Smart lub Flux Smart. Aby przetestować interesujący model należy skontaktować się z wybranym sklepem korzystając z przycisku Przejdź dalej przy trenażerze wyświetlonym poniżej lub przycisku Testuj umieszczonym na stronie trenażera testowego w części Dostępne w Centrum Testowym. Po wysłaniu zapytania Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą. Potwierdzi dostępność trenażera testowego w wybranym terminie oraz przedstawi szczegółowe warunki wypożyczenia, w tym również jego koszt. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem usługi.

W celu nabycia trenażera marki TACX lub innego produktu tej firmy, w ślad za samym producentem, polecamy Państwu wizytę w rekomendowanej placówce TTC.

 

 

Promocja Kasa Wraca w Tacx Test Center

Wiedz także, że kupując trenażer w Tacx Test Center będziesz miał możliwość skorzystania z promocji Kasa wraca | Odbierz eBon za Sidi, TACX i Castelli. Dzięki niej otrzymasz elektroniczny bon towarowy, który możesz wymienić na dowolne produkty dostępne na naszym magazynie. Jest to doskonała okazja aby zaopatrzyć się w dodatkowe lub potrzebne do treningu pod dachem akcesoria. Wartości eBonu należnego za wybrany model trenażera i warunki promocji możesz sprawdzić na stronie Kasa wraca.

 

Produkty tacx objętę promocją Kasa Wraca

Trenażery

Nowość
11 499,00 zł*
eBON: 
350 zł**
Nowość
3 649,00 zł*
eBON: 
100 zł**
Nowość
6 099,00 zł*
eBON: 
100 zł**
999,00 zł*
eBON: 
80 zł**
1 149,00 zł*
eBON: 
80 zł**
699,00 zł*
eBON: 
60 zł**
579,00 zł*
eBON: 
60 zł**
2 799,00 zł*
eBON: 
60 zł**

Rolki

1 099,00 zł*
eBON: 
80 zł**
799,00 zł*
eBON: 
60 zł**