Tacx Test Centres

 

Z przyjemnością informujemy, że Velo sp. z o.o. należy do wyselekcjonowanej grupy Oficjalnych Partnerów firmy TACX z całego świata (Tacx Service Centres). Jako jedyny w Polsce Oficjalny Partner tej firmy zaopatrujemy w produkty marki TACX placówki handlowe zgrupowane pod nazwą "Dobre Sklepy Rowerowe" oraz sklepy współpracujące z Velo sp. z o.o. Systematycznie organizujemy szkolenia dla pracowników tych sklepów, dzięki którym gwarantujemy wysoki poziom obsługi naszych klientów.

Dysponujemy wszelką niezbędną wiedzą i danymi technicznymi dotyczącymi produktów marki TACX. Na bieżąco informowani jesteśmy o wprowadzanych na rynek nowościach i planowanych rozwiązaniach technicznych, dzięki czemu zarówno my, jak i obsługa współpracujących z nami sklepów, jesteśmy w stanie udzielić detalicznemu klientowi wyczerpujących informacji i porad oraz dobrać optymalny do jego oczekiwań towar. Pragniemy podkreślić, że zakup akcesoriów marki TACX w sklepach przez nas zaopatrywanych gwarantuje Państwu dostęp do firmowego oprogramowania trenażerów, a przede wszystkim serwis oparty na oryginalnych częściach zamiennych.

W chwili obecnej w wybranych sklepach - Tacx Test Centres (TTC) - do Państwa dyspozycji oddajemy trenażery multimedialne z grupy Smart.

Trenażery testowe

Dodatkowo do Państwa dyspozycji udostępniamy trenażery testowe: NEO Smart, Flux Smart, Bushido Smart oraz Satori Smart. Aby przetestować interesujący model należy skontaktować się z wybranym sklepem korzystając z przycisku Przejdź dalej przy trenażerze wyświetlonym poniżej lub przycisku Testuj umieszczonym na stronie trenażera testowego, w części Dostępne w Centrum Testowym. Po wysłaniu zapytania, w ciągu 2 dni roboczych skontaktuje się z Tobą obsługa sklepu. Potwierdzi dostępność trenażera testowego w wybranym terminie oraz przedstawi szczegółowe warunki wypożyczenia, w tym również jego koszt. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem usługi.

W celu nabycia trenażera marki TACX lub innego produktu tej firmy, w ślad za samym producentem, polecamy Państwu wizytę w rekomendowanej placówce handlowej.

 

DOSTĘPNE W CENTRUM TESTOWYM:

Sklepy Tacx Test Centre w Polsce