Accent

Accent

Zaczęło się od naszej pasji do kolarstwa. Przez lata ścigaliśmy się, grzebaliśmy przy swoich rowerach i zbieraliśmy doświadczenia. Wreszcie byliśmy gotowi, żeby tą największą pasją podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Powstała marka Accent.

Dzisiaj w ofercie marki znaleźć można ramy, komponenty, akcesoria i odzież, a także całe rowery. Projektowane w Polsce, oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu, testowane przez zawodników. Nasze produkty mają łączyć w sobie nowoczesne trendy i jakość, a przy tym pozostawać w rozsądnej cenie. Staramy się, by wszystko było jak najlepiej dopracowane. Cieszymy się, kiedy kolejni miłośnicy dwóch kółek sięgają po nasze propozycje. Więcej...

 

Filtruj i sortuj

Elektryczne MTB 29

Elektryczne MTB 29

Elektryczne gravelowe

Elektryczne gravelowe

Maraton / XC 29 FS

Maraton / XC 29 FS

Maraton / XC 29

Maraton / XC 29

Szosowe

Szosowe

Przełajowe

Przełajowe

Gravelowe

Gravelowe

Młodzieżowe 20

Młodzieżowe 20

Dziecięce 16

Dziecięce 16

Dziecięce 12

Dziecięce 12

1
1

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl