Planujesz zakupy na raty? Dowiedz się więcej o naszej ofercie Dobre Raty Rowerowe

We współpracy z Alior Bank przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ratalną - jedynie 0,5% miesięcznie kosztu bez ukrytych opłat dodatkowych!

Najważniejsze informacje dotyczące oferty Dobre Raty Rowerowe:

  • niski koszt kredytu – miesięczny koszt: 0,5% wartości kredytu,
  • elastyczny okres spłaty – w ramach naszej oferty można rozłożyć zakup od 3 aż do 48 rat,
  • 0% pierwszej wpłaty – pierwsza wpłata nie jest wymagana.

Odwiedź najbliższy sklep z dostępną ofertą i poproś sprzedawcę o kalkulację. Kompletną listę sklepów możesz sprawdzić tutaj.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11.41%, całkowita kwota pożyczki ratalnej (bez kredytowanych kosztów): 2200 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2343zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt pożyczki ratalnej: 143 zł (w tym: prowizja:143 zł, odsetki: 0 zł), 13 równych, miesięcznych rat w wysokości 180.24 zł. Kalkulacja została dokonana na 23.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank uzależnia decyzję o udzieleniu pożyczki od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o pożyczce, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży pożyczki. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Punkty należące do sieci dealerskiej Velo sp. z o.o. współpracują z Alior Bank S.A jako pośrednicy kredytowi i są umocowane do zawierania w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki ratalnej oferowanej przez Alior Bank S.A. oraz dokonywania czynności faktycznych związanych z zawieraniem tych umów.