Planujesz zakupy na raty? Dowiedz się więcej o naszej ofercie Dobre Raty Rowerowe

We współpracy z Alior Bank i BGŻ BNP Paribas przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ratalną - jedynie 0,5% miesięcznie kosztu bez ukrytych opłat dodatkowych!

Najważniejsze informacje dotyczące oferty Dobre Raty Rowerowe:

  • niski koszt kredytu – miesięczny koszt: 0,5% wartości kredytu,
  • elastyczny okres spłaty – w ramach naszej oferty można rozłożyć zakup od 3 aż do 48 rat,
  • 0% pierwszej wpłaty – pierwsza wpłata nie jest wymagana.

Odwiedź najbliższy sklep z dostępną ofertą i poproś sprzedawcę o kalkulację. Kompletną listę sklepów możesz sprawdzić tutaj.

Placówki z dostępną ofertą Dobre Raty Rowerowe występując w roli pośrednika kredytowego sporządzają i zawierają umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Alior Bank S.A., wydają Formularz Informacyjny, przyjmują oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu na zakup towarów i usług oraz udzielają wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę.
Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Alior Bank SA dla propozycji „Kredyt za 0,5% miesięcznie”, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 31.07.2015 są następujące: całkowita kwota kredytu netto 3000 zł, prowizja za udzielenie kredytu 120 zł, oprocentowanie kredytu 5%, należne odsetki umowne 104,77 zł, całkowita kwota kredytu brutto 3120zł, RRSO 11,62%, czas obowiązywania umowy 15 miesięcy, całkowity koszt kredytu 224,77 zł, wysokość rat 215,00 zł.