W tym miejscu prezentujemy listę serwisów rowerowych posiadających autoryzację naszej firmy. 

Autoryzacja oznacza, że we wskazanym punkcie do wykonania napraw używane są najwyższej jakości narzędzia Park Tool, smary i środki do konserwacji Finish Line oraz szprychy i części zamienne renomowanych firm Sapim, Accent i Connex. 

Ponadto dzięki szkoleniom technicznym, które organizujemy mechanicy posiadają dostęp do oryginalnych specyfikacji i specjalistycznej wiedzy, którą mogą wykorzystać do świadczenia usług serwisowych produktów marek z naszej dystrybucji. 

Bliska współpraca z producentami części rowerowych Manitou, Hayes, RST oryginalnie montowanych w rowerach wielu uznanych światowych marek gwarantuje naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych oraz instrukcjami technicznymi producentów. 

  • To marka bezwzględnie kojarzona z warsztatami i serwisami rowerowymi. Park Tool od 1963 roku oferuje profesjonalne narzędzia, będąc obecnie największym na świecie producentem przyrządów służących do serwisowania rowerów. Wyposażenie serwisu w narzędzia Park Tool umożliwia wykonanie praktycznie każdej naprawy. Co roku firma wprowadza do swojej oferty nowe produkty dzięki którym serwisy mają możliwość naprawy i serwisowania nowych rozwiązań technologicznych stosowanych przez producentów rowerów.
  • Finish Line to producent specyfików przeznaczonych do konserwacji rowerów. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości oleje, smary, odtłuszczacze, płyny hamulcowe i narzędzia, które specjalnie na potrzeby serwisów rowerowych dostępne są w większych opakowaniach. Do produkcji wszystkich produktów stosuje się składniki nietoksyczne, biodegradowalne lub wysoce degradowalne ulegajace biologicznemu rozkładowi maksymalnie do 28 dni. Używanie środków Finish Line przez mechaników poprawia komfort ich pracy i umożliwia wykonywanie napraw na najwyższym poziomie.
  • Pancerze, linki, końcówki i inne części zamienne serwisant musi mieć zawsze pod ręką. Accent to marka kojarzona głównie z rowerami, częściami czy odzieżą rowerową, ale właśnie z myślą o serwisach powstała bogata oferta pancerzy, linek i końcówek z różnych materiałów i w różnych wersjach kolorystycznych. Accent proponuje także dętki serwisowe we wszystkich rozmiarach oraz wiele części wymiennych przydatnych podczas napraw.
  • Sapim to producent nypli i szprych o prawie 100-letniej tradycji na rynku rowerowym. W swojej ofercie posiada produkty wytwarzane z najwyższej jakości stali dla zapewnienia najlepszych parametrów i osiągów. Dostępne w opakowaniach zbiorczych w bardzo szerokiej gamie rozmiarów oraz w dwóch opcjach kolorystycznych (srebrne i czarne). Poza szprychami dostępne są także narzędzia i akcesoria umożliwiające profesjonalne zaplatanie oraz centrowanie kół. Do Państwa dyspozycji dostępny jest także kalkulator długości szprych oraz poradnik serwisowy Sapim.
  • Connex to marka niemieckiej firmy Wipperamn, producenta najwyższej jakości łańcuchów z ponad 120 letnim doświadczeniem w branży rowerowej. Wszystkie łańcuchy produkowane są ze stali o najwyższej jakości w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Każdy nowy model przed wprowadzeniem do sprzedaży zostaje dokładnie przetestowany w zakładach testowych Connex’a, aby być w 100% pewnym, że produkt wytrzyma najwyższe obciążenia. Szereg testów porównawczych przeprowadzanych przez niezależnych ekspertów plasuje łańcuchy Connex na najwyższych pozycjach pod względem ich wytrzymałości i długiej żywotności. Łańcuchy są kompatybilne z odpowiednimi systemami napędu Shimano, Sram oraz Campagnolo. Ponadto w ofercie producenta znajdują się narzędzia do rozkuwania oraz przyrządy do sprawdzania naciągu łańcucha.
Park Tool
<p><span style="-webkit-text-stroke-width:0px;background-color:rgb(255, 255, 255);color:rgb(95, 95, 95);display:inline !important;float:none;font-family:&quot;Maven Pro&quot;, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant-caps:normal;font-variant-ligatures:normal;font-weight:400;letter-spacing:normal;orphans:2;text-align:start;text-decoration-color:initial;text-decoration-style:initial;text-decoration-thickness:initial;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;widows:2;word-spacing:0px;">To marka bezwzględnie kojarzona z warsztatami i serwisami rowerowymi. Park Tool od 1963 roku oferuje profesjonalne narzędzia, będąc obecnie największym na świecie producentem przyrządów służących do serwisowania rowerów. Wyposażenie serwisu w narzędzia Park Tool umożliwia wykonanie praktycznie każdej naprawy. Co roku firma wprowadza do swojej oferty nowe produkty dzięki którym serwisy mają możliwość naprawy i serwisowania nowych rozwiązań technologicznych stosowanych przez producentów rowerów.</span></p>
Park Tool