Produkty z naszej oferty znajdziesz w sklepach rowerowych rozlokowanych na terenie całej Polski. Współpracujemy z partnerami, którzy tak jak my cenią profesjonalną obsługę klienta i duży wybór wysokiej jakości produktów.
Spróbujemy zlokalizować najbliższy sklep oferujący nasze produkty w Twojej okolicy. Możesz samodzielnie wybrać sklepu po nazwie, województwie i mieście lub przefiltrować sklepy wg dostępnej oferty.

  • Sieć sklepów dysponująca najszerszą ofertą rowerów, części i akcesoriów marki Author. Pomocni i zaangażowani sprzedawcy dobiorą typ, model oraz rozmiar roweru z pośród aktualnie dostępnej kolekcji. Bogata oferta akcesoriów, części oraz odzieży pozwoli na pełne wyposażenie roweru oraz użytkownika. Jako marka dostępna na krajowym rynku od wielu lat doskonale rozumiemy potrzeby, a dzięki zdobytej wiedzy staramy się wychodzić na przeciw wymaganiom naszych obecnych jak i przyszłych użytkowników. Lokalizację placówek Author Dealer znajdziesz na mapie powyżej.
  • Marka Accent to rowery, ramy, części i akcesoria rowerowe, które charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny i nowoczesny design. Sklepy z najszerszą ofertą produktów tej marki wyróżniliśmy znacznikiem Accent Dealer. Dzięki temu odwiedzając wskazane placówki możesz liczyć, że znajdziesz interesujący Cię produkt lub będziesz mógł zamówić go u sprzedawcy.
  • Marka Accent to rowery, ramy, części i akcesoria rowerowe, które charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny i nowoczesny design. Sklepy z najszerszą ofertą produktów tej marki wyróżniliśmy znacznikiem Accent Dealer. Dzięki temu odwiedzając wskazane placówki możesz liczyć, że znajdziesz interesujący Cię produkt lub będziesz mógł zamówić go u sprzedawcy.
  • Jak zdążyłeś się zorientować proces wyboru idealnego modelu i rozmiaru będzie wymagał czasu i pomocy fachowca. Niejednokrotnie kolarze dobierając buty muszą założyć kilanaście różnych par, spróbować inne rozmiary i konstrukcje buta. Dlatego na terenie całego kraju funkcjonują Sidi Center. Są to sklepy rowerowe, które dysponują szeroką gamą rozmiarów butów Sidi. W tych placówkach możesz przymierzyć obuwie i porównać różne jego wersje. Sprzedawcy obsługujący Sidi Center posiadają fachową wiedzę na temat niuansów doboru obuwia kolarskiego i będą potrafili pomóc Ci w wyborze. W przypadku braku danego rozmiaru w interesującym Cię modelu, istnieje możliwość jego sprowadzenia do sklepu. W tym celu skontaktuj się ze sprzedawcą i uzgodnij z nim wszelkie kwestie związane ze sprowadzeniem obuwia do sklepu i jego zakupem.
  • Najwyższej jakości stroje kolarskie tworzone są dla pasjonatów podejmujących najcięższe wyzwania. Specjalistyczna wiedza potrzebna to projektowania ubiorów dla wymagających sportowców amatorów zdobywana jest latami na drodze nieustannego rozwoju marki. Firma Velo będąca dystrybutorem marki Castelli podjęła starania stworzenia sieci sklepów specjalizujących się w profesjonalnym doradztwie i pomocy przy wyborze strojów kolarskich z najwyższej półki
Author Bicycles Dealer
<p><span style="-webkit-text-stroke-width:0px;background-color:rgb(255, 255, 255);color:rgb(95, 95, 95);display:inline !important;float:none;font-family:&quot;Maven Pro&quot;, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant-caps:normal;font-variant-ligatures:normal;font-weight:400;letter-spacing:normal;orphans:2;text-align:start;text-decoration-color:initial;text-decoration-style:initial;text-decoration-thickness:initial;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;widows:2;word-spacing:0px;">Sieć sklepów dysponująca najszerszą ofertą rowerów, części i akcesoriów marki Author. Pomocni i zaangażowani sprzedawcy dobiorą typ, model oraz rozmiar roweru z pośród aktualnie dostępnej kolekcji. Bogata oferta akcesoriów, części oraz odzieży pozwoli na pełne wyposażenie roweru oraz użytkownika. Jako marka dostępna na krajowym rynku od wielu lat doskonale rozumiemy potrzeby, a dzięki zdobytej wiedzy staramy się wychodzić na przeciw wymaganiom naszych obecnych jak i przyszłych użytkowników. Lokalizację placówek </span>Author Dealer znajdziesz na mapie powyżej<span style="-webkit-text-stroke-width:0px;background-color:rgb(255, 255, 255);color:rgb(95, 95, 95);display:inline !important;float:none;font-family:&quot;Maven Pro&quot;, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant-caps:normal;font-variant-ligatures:normal;font-weight:400;letter-spacing:normal;orphans:2;text-align:start;text-decoration-color:initial;text-decoration-style:initial;text-decoration-thickness:initial;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;widows:2;word-spacing:0px;">.</span></p>
Author Bicycles Dealer