Planet Plus

  • accent_bags_Planet_Plus_01
  • accent_bags_Planet_Plus_02
accent_bags_Planet_Plus_01
Opis

Torebka na kierownicę z miejscem na smartfona. Wykonana z trwałego, odpornego na uszkodzenia poliestru 400D. Podstawa torebki została pokryta wodoodpornym, grubym materiałem dla solidnej konstrukcji i łatwego czyszczenia powierzchni - wystarczy wilgotna ściereczka, aby usunąć zabrudzenia z błota czy pyłu. Jedna główna komora oraz dodatkowe, trzy mniejsze zewnętrzne kieszenie na drobiazgi, zapinane na zamek błyskawiczny. Dzięki użyciu zamka z dwoma suwakami, które mogą zostać ze sobą spięte, gwarantuje bezpieczeństwo zawartości torebki. Wierzchnia strona została wyposażona w odblaskowy uchwyt na zapięcia oraz specjalną, przeźroczystą kieszeń na smartfona zamykaną na zamek. Folia, która ją pokrywa przystosowana jest do działania ekranów dotykowych, dzięki czemu można obsłużyć telefon nie wyciągając go z kieszeni. Ułatwia to np. korzystanie z nawigacji podczas podróży. W łatwy sposób mocowana i demontowana do kierownicy i sterów za pomocą uchwytów na rzep. W zestawie odpinany pasek umożliwiający noszenie torby na ramieniu. Odblaskowe logo Accent zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Wymiary:

  • wysokość 16 cm
  • szerokość 22 cm
  • głębokość 12 cm

Kolor: czarna

Planet Plus

Cena sugerowana
105,00 zł*

Dobierz i odbierz

Powiązane produkty
accent_bags_Planet_01
88,90 zł*
accent_star_0
72,90 zł*
accent_bags_Trace_rozmiar-M_01
od 43,90 zł*

Podobne produkty

accent_bags_Voyager_01
135,00 zł*
accent_bags_Trace_rozmiar-M_01
od 43,90 zł*
accent_bag_touch
135,00 zł*
accent_bag_totem-m
od 30,90 zł*
accent_bag_togo_4
od 59,90 zł*
accent_bag_bikecase
209,00 zł*
accent_bag_wheel-bag
62,90 zł*
accent_star_0
72,90 zł*
accent_bags_Planet_01
88,90 zł*
* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon