Placówki Castelli Center (CC), czyli najlepsze miejsce do zakupu strojów marki Castelli!

 

Sklepy należące do programu Castelli Center dysponują ekspozycją strojów marki Castelli. Można w nich swobodnie przymierzyć i porównać poszczególne modele oraz dobrać właściwy rozmiar. Sprzedawcy, podsiadający odpowiednie doświadczenie i wiedzę chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. W przypadku braku odpowiedniego rozmiaru istnieje możliwość jego sprowadzenia do sklepu. Wystarczy ustalić szczegóły ze sprzedawcą w jednym ze sklepów Castelli Center.

 

Najwyższa jakość strojów wykonanych przez firmę z wieloletnią tradycją!


 

 

Skorpion, który widnieje w logotypie marki musi sprostać ekstremalnym warunkom życia tak jak stroje Castelli sprawdzają się w różnorodnych i zmiennych warunkach pogodowych, w temperaturze od -5 do + 40 st. C. Pierwszy strój kolarski wykonano w 1910 roku i od tego czasu firma Castelli dba o odpowiedni dobór tkanin oraz ich najwyższą jakość. Tkaniny zanim zostaną wybrane, testuje się pod kątem wytrzymałości, transferu wilgoci, odporności na warunki zewnętrzne i komfortu użytkowania. Następnie stroje, przechodzą testy m.in. w tunelu aerodynamicznym, a także opiniowane są przez najlepszych zawodowych kolarzy np. z Temu Sky.

 

 

Na podstawie wszystkich zebranych informacji podejmowane są decyzje co do wyboru materiałów, a ostatecznie do produkcji trafiają najlepsze z nich. Stroje oferowane w regularnej kolekcji są identyczne jak te których używają zawodowcy.

 


 

Jak właściwie dobrać odpowiedni strój?

Stroje Castelli są projektowane i szyte dla kolarzy. To oznacza, że nie powinno się ich mierzyć w postawie wyprostowanej stojąc przed lustrem. 

 

 

Strój należy mierzyć siedząc na rowerze lub ewentualnie po przyjęciu postawy do jazdy na rowerze. Prawidłowo dopasowany strój w postawie wyprostowanej często jest mało komfortowy w okolicach ramion, szczególnie przy produktach oznaczonych symbolem Rosso Corsa. Jeśli w postawie wyprostowanej strój leży prawidłowo prawdopodobnie oznacza to, że dobrano za duży rozmiar. Po przyjęciu postawy do jazdy na rowerze, w przypadku koszulek w okolicach talii będzie za dużo luźnego materiału.

 

W przypadku strojów Castelli nie funkcjonuje pojęcie „Twój rozmiar”. Raz dobrany strój w rozmiarze M nie oznacza, że inny model też będzie dobry w tym rozmiarze. Krój, rodzaj szwów oraz wykończeń, rodzaj tkanin, które są rozciągliwe dwu-, czterokierunkowo oraz budowa ciała powodują, że nie zawsze ten sam rozmiar będzie dla układał się i pasował identycznie. Dlatego umożliwiamy przymierzenie i zakup stroju w jednym ze sklepów należących do Castelli Center.

 

Aby ułatwić dobór odpowiedniego stroju, przy produkcie podajemy informacje dotyczące zakresu temperatur dla jakich został on zaprojektowany. W ten sposób łatwo zorientować się czy dany produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania.

 

Promocja Kasa Wraca w Castelli Center

 

Wiedz także, że kupując stroje w Castelli Center będziesz miał możliwość skorzystania z promocji Kasa wraca | Odbierz eBon . Dzięki niej otrzymasz elektroniczny bon towarowy, który możesz wymienić na dowolne produkty dostępne na naszym magazynie. Jest to doskonała okazja aby zaopatrzyć się w dodatkowy, potrzebny sprzęt kolarski lub dokupić dodatkowy element stroju. Wartości eBonu należnego za wybrany model i warunki promocji możesz sprawdzić na stronie Kasa wraca.