Kasa wraca | Odbierz eBon za koła Vittoria i Reynolds

Zyskaj jeszcze więcej wybierając profesjonalne koła Vittoria lub Reynolds

Świetne amerykańskie koła marki Reynolds to nowość na naszym rynku. Marka Vittoria może pochwalić się już potwierdzoną przez profesjonalistów i grupy zawodowe z całego świata opinią lidera branży. Teraz te same produkty jakich używają czołowi zawodowi kolarze możesz kupić w świetnej cenie i dodatkowo otrzymać eBon.
Otrzymany eBon możesz wykorzystać, aby dobrać kompatybilne ogumienie lub dowolne na inne produkty z całej naszej oferty.

Wszystkie koła objęte promocją możesz wygodnie zakupić on-line w sklepie jadenatrening.pl
Kliknij w wybrany produkt i dowiedz się więcej:
 

Co zrobić aby otrzymać eBon?

Zarejestruj zakupiony na jadenatrening.pl zestaw kół w Panelu klienta na stronie ssl.velo.pl Po rejestracji na Twoim koncie klienta wyświetli się należy eBon. Do dokończenia rejestracji będziesz potrzebować numer seryjny Twoich kół, który znajdziesz na naklejce na opakowaniu.

Wymień eBon na interesujące Cię produkty


Swobodnie dobierz sprzęt, który Cię interesuje spośród 5000 dostępnych towarów i złóż promocyjne zamówienie. Zamówione produkty prześlemy spedycją kurierską na wskazany w formularzu adres.

Ważne informacje! Pamiętaj, że:
Promocją objęte są koła marki Vittoria zakupione od 1 stycznia 2024 do 31 stycznia 2025.

Promocja dotyczy wymienionych powyżej produktów marki Vittoria, Reynolds lub Tacx zakupionych poprzez sklep internetowy Jadenatrening.pl

Aby skorzystać z promocji należy dokonać rejestracji w Panelu Klienta do 15 lutego 2025, ale nie później niż 2 miesiące do daty zakupu.