Lampa tylna INFINITY UNIVERSAL REAR LIGHT

Kod towaru: 11948

Lampa tylna INFINITY UNIVERSAL REAR LIGHT
RS1700_11948_INFINITY_UNIVERSAL_REARLIGHT_closed_pers-original
RS1699_11948_INFINITY_UNIVERSAL_REARLIGHT_detail_01-original

cena sugerowana

145,00 zł*

Tylna lampa do montażu na bagażniku INFINITY UNIVERSAL

Płaska lampa rowerowa INFINITY UNIVERSAL REAR LIGHT zapewnia lepszą widoczność. Dzięki technologii COB LED zachwyca jednolitą, jasną mocą (30 lumenów). Tylne światło można łatwo zamontować na bagażniku INFINITY UNIVERSAL za pomocą dołączonego adaptera, a następnie przymocować i zdjąć bez użycia narzędzi po pierwszym zamontowaniu. Możliwe jest również zamontowanie go na sztycy dzięki gumowym pierścieniom dostarczanym w dwóch rozmiarach. Lampa wyposażona w akumulator, który można naładować za pomocą kabla USB. Lampa wyposażona we wskaźnik zużycia baterii. Bateria wystarcza na pięć godzin użytkowania. Lampa zgodna z niemiecką ustawą o ruchu drogowym (StVZO). Waga: 30 g. Wymiary: 80 x 45 x 25 mm.


 

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl