Etui XTREME SP Connect+ dla Iphone

Sprawdź kody towarów

NOWOŚĆ
Etui XTREME SP Connect+ dla Iphone
PhoneCaseXtreme_iPhone13Pro_back
PhoneCaseXtreme_iPhone13Pro_cover
PhoneCaseXtreme_iPhone13Pro_flatoutside
PhoneCaseXtreme_iPhone13Pro_flatoutside_expl
PhoneCaseXtreme_iPhone14Pro_fullExplosion

cena sugerowana

389,00 zł*

Etui z serii Xtreme marki SP Connect dla telefonów Iphone. Etui SP Connect Xtreme to najlepsze rozwiązanie, które chroni telefon komórkowy przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi. Etui Xtreme to nowy produkt łączący potrzeby w terenie z kluczowymi funkcjami takimi jak mocowanie magnetyczne czy ładowanie bezprzewodowe. Etui SP Connect Xtreme zapewnia idealną ochronę podczas aktywności na świeżym powietrzu i sportów ekstremalnych. Dla każdego użytkownika etui SP Connect ważne jest posiadanie etui na telefon, które wytrzyma każdą sytuację. Właśnie dlatego etui Xtreme przeszło wojskowy certyfikat upadku, dzięki czemu telefon pozostaje bezpieczny nawet w najtrudniejszych warunkach.

• Wytrzymała i wodoodporna obudowa (IP 68) - kod IP lub kod ochrony przed wnikaniem wskazuje, jak dobrze urządzenie jest chronione przed wodą i kurzem. Seria SP Connect Xtreme spełnia wymagania IP68. Urządzenie o stopniu ochrony IP68 jest całkowicie pyłoszczelne. Jest chroniony przed skutkami długiego zanurzenia w wodzie, co zazwyczaj oznacza, że ​​wytrzyma w wodzie do 1,5 metra (4,9 stopy) przez 30 minut.

• Ochrona 360° telefonu w każdym terenie (Military Drop Test) - testowane za pomocą najpopularniejszego standardu testowego w zakresie środowiska smartfonów - MIL-STD 810. Certyfikaty wojskowe gwarantują smartfony „gotowe do walki”, które poradzą sobie z wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Smartfony z certyfikatem MIL-STD-810G przechodzą serię 29 testów.

• Zintegrowany mechanizm blokujący z magnesami dla łatwego mocowania.

• Kompatybilny z systemem MagSafe® do szybkiego i wygodnego ładowania w podróży.

• Pełna użyteczność ekranu dotykowego (działa ze szklanym zabezpieczeniem ekranu)

• Dodatkowa ochrona obiektywu aparatu.

Zawartość: 2-częściowe etui (część dolna, część górna), smycz zabezpieczająca, narzędzie do otwierania i mechanizmu, adapter SPC+.

Avalability tab
Additional info
Video tab

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl