Słuchawki bezprzewodowe Aleck Punks

  • IMG_1900
  • Punks-InTHeBox-clean
  • Aleck-Punks-Single_Gradient-Background-2
  • Aleck-Punks-Set_Transparent-Background
  • Aleck-Punks-Double_Gradient-Background-2
IMG_1900
Opis

Aleck Punks to bezprzewodowy system głośników, który zapewnia doskonały dźwięk i komunikację grupową.

KOMUNIKACJA GRUPOWA NIEOGRANICZONEGO ZASIĘGU - Czatuj ze swoimi znajomymi przy użyciu otwartego kanału Party lub standardowych trybów Push-To-Talk. Możesz jeździć po Santa Cruz w Kalifornii i wyraźnie rozmawiać ze znajomymi jadącymi po Santa Cruz de Tenerife w Hiszpanii.

Owalna konstrukcja głośnika o wymiarach 22 x 14 mm zapewnia wysoką czułość, która zwiększa głośność bez zużywania energii akumulatora. Przetwornik ma większą powierzchnię membrany, wytwarzającą dodatkowy bas, aby przeciwdziałać ograniczeniom właściwym dla przypadku użycia kasku z otwartą twarzą. Głośniki prostokątne wyginają się na rogach, powodując zniekształcenia. Owalna konstrukcja głośników Punks zmniejsza zniekształcenia i zwiększa klarowność przy większym wychyleniu. Na koniec lekko pochylony głośnik wewnątrz obudowy zapewnia większą moc kierunkową i pełną klarowność częstotliwości z większą precyzją.

PODWÓJNY MIKROFON Z 3 WARSTWAMI REDUKCJI SZUMU WIATRU - Jeśli zamierzasz rozmawiać, dźwięk powinien być wyraźny. Z każdej strony znajdują się dwa mikrofony. Usłyszysz wyjątkowo czysty dźwięk, jednocześnie zachowując świadomość otaczającego Cię środowiska.

MOŻLIWOŚĆ MOCOWANIA NA KAŻDYM KASKU (poza kaskami typu fullface) - Testowane przez zespół Aleck na najpopularniejszych markach i modelach kasków na całym świecie.

Odporność na kurz i wodę — stopień ochrony IP65 wytrzymuje każdy kurz, brud, wodę i pot.

Smukły i lekki jak piórko – przy niewielkich wymiarach 5,7 x 2,7 x 1 cm (2,25 x 1 x 0,5 cala) i zaledwie 16 gramach każdy. Czas ładowania baterii - 1 godzina (pełne naładowanie).

 

 

Aplikacja Aleck Punks na smartfona:

Video:

Słuchawki bezprzewodowe Aleck Punks

Nowość
Cena sugerowana
549,00 zł*

Kup lokalnie

Podobne produkty

* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon