Two6Player Pro

Sprawdź kody towarów

NOWOŚĆ
Two6Player Pro
2023_Dartmoor_frames_two6player-pro  (1)
2022_Dartmoor_frames_Two6player_Pro_02
2022_Dartmoor_frames_Two6player_Pro_03
2022_Dartmoor_frames_Two6player_Pro_04
2022_Dartmoor_frames_Two6player_Pro_07

cena sugerowana

1 499,00 zł*

 


Jedna z najlepiej sprzedających się ram do dirt jumpu na świecie stała się jeszcze lepsza w 2022 roku! Po upływie 6 lat od ostatniego, całkowitego przeprojektowania geometrii i ponad 16 latach od początku jej historii, prezentujemy nowy, jeszcze lepszy update modelu Two6Player Pro! 

Jednym z niewielu zawodników, którzy towarzyszyli w testowaniu wszystkich generacji Two6Playera, jest nasz długoletni przyjaciel i zawodnik – Tomas Zejda. Tomas zdobył niezliczoną ilość wygranych w zawodach na całym świecie i pomógł nam rozwijać Two6Payera przez te wszystkie lata. Aby uhonorować jego zaangażowanie, z przyjemnością stworzyliśmy ramę sygnowaną jego imieniem. W 2022 r. rama będzie posiadać napinacz łańcucha zintegrowany z nowo zaprojektowanymi hakami, główkę ramy przystosowaną do montażu rotora, a także solidny, sztywny mostek spinający górne rurki tylnego trójkąta z wyciętym logo 26. Warto wspomnieć, że cała rama jest lżejsza o ponad 100g w porównaniu do wszystkich swoich poprzedników! 

Geometria została dostosowana do najnowszych dirtowych standardów, aby sprostać wymagającym potrzebom riderów dirt jumpu na dużych hopach, ostrych dropach, czy zabawy na pobliskim pumptracku – dokładnie tego, czego obecnie wymaga rynek od dirtu. Aby zwieńczyć to dzieło, rama przeszła szereg najbardziej wymagających testów wytrzymałościowych i obciążeniowych, gdzie użyte siły znacznie wykraczały poza obowiązującą normę ISO, co świadczy o wysokiej jakości użytych materiałów. Tak jak dotychczas, Two6Palyer Pro będzie do upolowania w trzech dopasowanych rozmiarach - Medium, Long i X-Long.


* Dodatkowo, wśród dostępnych opcji kolorystycznych jest też limitowana wersja Cosmic, gdzie kolor lakieru zmienia się z niebieskiego na fioletowy w zależności od kąta padania światła.

 

SPECYFIKACJA

Materiał: Aluminium 6061-T6 
Kolor: Cosmic połysk, Sand Storm matowy, Green Olive matowy
Rozmiar ramy: Medium, Long, XLong
Rozmiar koła: 26" (przód i tył)
Sugerowany skok widelca: 90-130mm
Max rozmiar opony: 26"x2.35"
Max rozmiar zębatki: 32T
Rozmiar piasty: 135x10mm 
Typ sterów: IS42/IS52 
Typ suportu: BSA/Euro 73mm 
Średnica sztycy/obejmy: 30.9mm/34.9mm  
Mocowanie hamulca: IS 
Max rozmiar tarczy hamulcowej: 160mm
Hak przerzutki: opcjonalnie DART-A10901 
Waga: 2.08kg

 

Informacje:

Avalability tab
Additional info
Video tab

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl