MTB Eagle 10 Woman

Sprawdź kody towarów

MTB Eagle 10 Woman
MtbEagle10_W_NeroNero
Podeszwa_Sidi_MTB_17_0

cena sugerowana

1 099,00 zł*

Przeznaczenie:

MTB

Zapinanie:

Tecno 3 System, Soft Instep 4

Wierzch:

mikrofibra Microtech, nylonowa siateczka, Integrated Heel

Podeszwa:

MTB SR17

Uwagi:

Wersja damska

Technologie:

Icon

Integrated Heel Cup
Zintegrowany obcas o nowym i lekkim designie, wzmocniony w celu zapobiegania deformacji poprzez długie obciążenie. Wymodelowany anatomicznie, stabilizuje i wspomaga stopę podczas pedałowania. Obecne w obcasie wkładki REFLEX zapewniają użytkownikowi jeszcze większe bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku.
 

Icon

Tecno-3 System
System Tecno-3 pozwala na idealne dopasowanie buta na całej długości stopy przy pomocy jednego, prostego mechanizmu.  Sprawdzony i wymienny system zapadkowy został wykonany z całkowicie nowego materiału zapobiegającego zacinaniu podczas przeprowadzania mikrometrycznych poprawek. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

Icon

Buty dla kobiet
Cechują się nie tylko zmniejszoną objętością i szerokością w przedniej części. Dopracowano także kształt pięty, z uwzględnieniem budowy anatomicznej kobiecej stopy.

Informacje:

Avalability tab
Additional info
Video tab

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl