Kasa wraca | Odbierz eBon za Sidi i Castelli

Wybierz renomowane marki i odbierz eBon!

Sprawdź produkty objęte promocją i odpowiadające im wartości eBonu:

 

 

Odbierz eBon

eBon to bon towarowy, który możesz wymienić na dowolnie wybrany towar z aktualnej oferty Velo dostępnej na odbierzebon.pl

 

Co zrobić aby otrzymać eBon?

Sprzedawca musiał zarejestrować Twój zakup on-line w Panelu Klienta. Jeżeli uzupełnił Twoje dane to, już w tym momencie otrzymałeś należny eBon.

Jeżeli przy sprzedaży nie podałeś swoich danych to musisz dokończyć rejestrację samodzielnie. Przejdź do Panelu Klienta, który utworzyliśmy dla Ciebie na stronie ssl.velo.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwość w tym temacie skontaktuj się z nami poprzez czat dostępny na stronie Paneli Klienta.

 

Wymień eBon na interesujące Cię produkty

Swobodnie dobierz sprzęt, który Cię interesuje spośród 5000 dostępnych towarów i złóż promocyjne zamówienie. Zamówione produkty prześlemy spedycją kurierską na wskazany w formularzu adres. Zamówienie zostanie wysłane po dostarczeniu kopii dowodu zakupu (możesz je dostarczyć w formie elektronicznej już podczas rejestracji).

 

Ważne informacje

Promocją objęte są produkty marki SIDI i Castelli zakupione od 1 lutego 2024 do 31 stycznia 2025.

Promocja dotyczy wymienionych powyżej produktów marki SIDI zakupionych w sklepach Sidi Center oraz produktów marki Castelli zakupionych w sklepach uczestniczących w Castelli Center.

Aby skorzystać z promocji należy dokonać rejestracji w Panelu Klienta do 15 lutego 2025, ale nie później niż 2 miesiące do daty zakupu.