Thunderbird Superenduro

Sprawdź kody towarów

Thunderbird Superenduro
2023_Dartmoor_frames_thunderbird-se (1)
2022_Dartmoor_frames_Thunderbird_SE_02
2022_Dartmoor_frames_Thunderbird_SE_06
2022_Dartmoor_frames_Thunderbird_SE_03
2022_Dartmoor_frames_Thunderbird_SE_05

cena sugerowana

od 4 199,00 zł*

 


Super-enduro. To mówi wszystko. Przed Tobą aluminiowa bestia gotowa przyjąć na siebie wszystko, co wpadnie Ci do głowy na trasie. Hopy, ostre dropy? Wszystko, co tylko zechcesz!

Wyposażona w 170 mm skoku z tyłu i gotowa przyjąć aż do 190 mm skoku z przodu, tylko czeka na kolejne party-lapsy z przyjaciółmi! Skoku wystarczy, nawet jeśli przecenisz swoje umiejętności, dzięki sprawdzonemu systemowi zawieszenia opartemu o link Horsta. To nie jest rama do wszystkiego - wywodzimy się z dirtu, więc lubimy, gdy nasze rowery są skoczne i sztywne w bandach, a do tego gotowe do pojedynku z korzeniami i masą kamieni. Zawieszenie tej ramy balansowaliśmy na podstawie jej zachowania się podczas skoków, hamowania i wpadaniu na pełnym gazie w rock-gardeny. Do śmigania po trudnym terenie dobrze sprawdzą się 29-calowe koła, do których dedykowana jest ta rama. Wolimy zdecydowanie przeskakiwać nad przeszkodami niż się do nich przyklejać zawieszeniem, więc jeżeli Twój styl jazdy to solidne loty - jesteś w domu!

Nasz team Enduro z powodzeniem katuje Thunderbirda Superenduro na trasach EWS i startuje na nim nawet w Downhillu. Nie lubisz UCI? Spokojnie, w tę maszynę możesz wsadzić nawet dwupółkowy widelec i bawić się jak w złotych czasach freeride’u!

Aby zapewnić bezawaryjną pracę tej rasowej maszyny, punkty obrotu oparte są na sztywnych osiach, osadzonych na wysokiej klasy łożyskach typu Max z uszczelnieniami typu LLU. Progresywne zawieszenie Thunderbirda Superenduro świetnie sprawdzi się zarówno z damperem sprężynowym, jak i damperem powietrznym o dużej objętości puszki. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów technicznych, to potężna główka tej ramy jest w nowym standardzie, kompatybilnym z nową generacją widelców do ciężkiej grawitacji, wyposażonych w korony o średnicy 68-69mm, a czasem również sterówkę tapered o średnicy 1.8". Natomiast haki ramy są kompatybilne ze standardem SRAM UDH (Universal Derailleur Hanger). 

Co tu więcej mówić - Shred Like Thunder!

Rama Thunderbird Superenduro będzie dostępna zarówno w wersji bez dampera, jak i z niezawodnym, sprężynowym damperem X-Fusion H3C RCP.

 SPECYFIKACJA

Materiał: Aluminium 6061-T6
Kolor: Sand Storm matowy, Grafit/Czarny matowy
Rozmiar ramy: Small, Medium, Large
Rozmiar koła: 29" (przód i tył)
Skok ramy: 170mm
Sugerowany skok widelca: 170-190mm
Opcje dampera: bez dampera; z damperem X-Fusion H3C RCP, sprężyna 450
Rozmiar dampera: 205x65mm
Tulejki montażowe: Trunnion/22.2x8mm
Max rozmiar opony: 29"x2.6"
Max rozmiar zębatki: 36T
Rozmiar piasty: 148x12mm
Typ sterów:  IS42/IS60
Typ suportu: BSA/Euro 73mm
Średnica sztycy/obejmy: 30.9mm/34.9mm
Mocowanie hamulca: PM 180mm
Max rozmiar tarczy hamulcowej: 203mm
Hak przerzutki: SRAM UDH
Waga: 3.95kg (bez dampera)

Informacje:

Avalability tab
Additional info
Video tab

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl