Epic Ride

  • big_WL_nS_4oz_LUBE_BTL_1703_RGB_EPC (1)
  • Epic Rode 240ml
big_WL_nS_4oz_LUBE_BTL_1703_RGB_EPC (1)
Opis

Wysokogatunkowy olej syntetyczny nadający się do długich jazd o dużym obciążeniu. Specjalna formuła oparta na silikonie zawiera substancje zmniejszające tarcie, czego wynikiem jest czysta, gładka i długo utrzymująca się powłoka smarująca. Substancja wzbogacająca Rustblock™ zabezpiecza smarowane elementy przed powstawaniem rdzy nawet w środowisku o wysokiej wilgotności i zasoleniu, co dodatkowo wydłuża czas pomiędzy kolejnym smarowaniem. Produkt typu "smaruj i jedź" niepotrzebujący czasu na wyschnięcie, który może być stosowany także na linkach przerzutek i hamulców oraz na rurach ślizgowych i uszczelnieniach amortyzatorów. Przeznaczony do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych.

Epic Ride

Cena sugerowana
od 41,90 zł*

Dobierz i odbierz

Podobne produkty

WL Easy Lube front
Nowość
24,90 zł*
big_crystal_grease1
od 51,90 zł*
WL_2N1_4oz_Carded
Nowość
od 37,90 zł*
* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon