Viper

  • 2022_Dartmoor_stems_Viper
  • 2022_Dartmoor_stems_Viper_petrol
  • 2022_Dartmoor_stems_Viper_red
  • 2022_Dartmoor_stems_Viper_black_02
  • 2022_Dartmoor_stems_Viper_black_01
  • 2022_Dartmoor_stems_Viper_assembly
2022_Dartmoor_stems_Viper
Opis

Stosunkowo krótka długość i wysoka wytrzymałość to cechy, jakie powinien posiadać nowoczesny, topowy wspornik kierownicy do jazdy grawitacyjnej. Viper to prawdziwie kompaktowy wspornik kierownicy o długości zaledwie 31 mm, ale z szeroką powierzchnią mocowania zarówno do rury sterowej, jak i do kierownicy. Viper jest wykonany z kutego na zimno aluminium 6061 z klasycznymi śrubami M6 mocującymi rurę sterową. Ten wspornik kierownicy jest doskonałym przykładem perfekcyjnego procesu projektowania - nowoczesny i czysty kształt, z szeroką płytą przednią pozwalającą na bezpieczne mocowanie także wysokich kierownic, a wszystko to zapakowane w kompaktową, lekką konstrukcję dostępną w bardzo konkurencyjnej cenie!

 

SPECYFIKACJA

Kolory: petrol-czarny anod.; czarny anod.; czerwono-czarny anod.
Długość: 31mm
Średnica: 31.8mm
Waga: 156g

Video:

Viper

Nowość
Cena sugerowana
od 155,00 zł*

Dobierz i odbierz

* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon