Szalona wyprzedaż - banner

 

Już teraz sprawdź jaki eBon możesz otrzymać kupując wyprzedażowy rower Auhtor, Accent lub Dartmoor

 

Łap okazję i skorzystaj z wyprzedażowej ceny roweru oraz eBonu o wartości nawet 300zł! Szczegóły akcji dostępne poniżej oraz w regulaminie.

 

Uwielbiasz wyprzedażowe okazje? Spodoba Ci się nasza promocja!

 

Modele rowerów objęte promocją Szalona wyprzedaż dostępne są w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo możesz otrzymać elektroniczny bon towarowy o wartości nawet kilkuset złotych. eBon możesz wymienić na dowolne produkty dostępne na naszej stronie internetowej.

 

Promocja Szalona wyprzedaż dotyczy rowerów marki Author, Accent i Dartmoor kolekcji 2021,2022 i 2023. Na poniższej liście możesz sprawdzić osiągalne jeszcze modele, ich sugerowane ceny oraz wartość eBonu, który możesz otrzymać.

 

Dowiedz się gdzie możesz kupić rower klikając w przycisk "Gdzie kupić?", znajdujący się na stronie każdego modelu pod jego ceną.

 

Szalona wyprzedaż - raz kupujesz, dwa razy zyskujesz!!

Nie trać czasu, zapas rowerów wyprzedażowych jest ograniczony.

 

Zobacz wszystkie dostępne jeszcze modele oraz wartość eBonu, który możesz otrzymać:

 

Odbierz eBon

 

eBon to bon towarowy, który możesz wymienić na dowolnie wybrany towar z aktualnej oferty Velo dostępnej na odbierzebon.pl

Co zrobić aby otrzymać eBon?

 

Po sprzedaży Twojego roweru sprzedawca musi zarejestrować go on-line w Panelu Klienta. Jeżeli uzupełnił Twoje dane to, już w tym momencie otrzymałeś należny eBon.

Jeżeli przy sprzedaży nie podałeś swoich danych to musisz dokończyć rejestrację samodzielnie. Przejdź do Panelu Klienta, który utworzyliśmy dla Ciebie na stronie ssl.velo.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwość w tym temacie skontaktuj się z nami poprzez czat dostępny na stronie Panelu Klienta.

Spora część rowerów z naszej oferty objęta jest promocją przedłużenia gwarancji na ramę do 5 lat. Dowiedz się więcej o tej promocji na stronie akcji.

 

Wymień eBon na interesujące Cię produkty

Swobodnie dobierz sprzęt, który Cię interesuje spośród 5000 dostępnych towarów i złóż promocyjne zamówienie. Zamówione produkty prześlemy spedycją kurierską na wskazany w formularzu adres. Zamówienie zostanie wysłane po dostarczeniu kopii dowodu zakupu (możesz je dostarczyć w formie elektronicznej już podczas rejestracji). Uprzejmie informujemy iż Klienci, którzy otrzymają Bon towarowy o łącznej wartości przewyższającej 2000 zł., są zobowiązani do uiszczenia podatku dochodowego od osób fizycznych w wysokości 10% wartości otrzymanego Bonu towarowego.

Promocja trwa od 1 lutego 2024 do 31 stycznia 2025 roku.

 

Regulamin promocji Szalona Wyprzedaż