Seamless LITE D3O

  • bluegrass-Seamless-Lite
  • bluegrass-Seamless-Lite-back
bluegrass-Seamless-Lite
Opis

Lekka i niezwykle wygodna kamizelka bez rękawów. Tylna część kamizelki wyposażona w materiał D3O™. Jest to materiał, który w stanie spoczynku charakteryzuje się dużą elastycznością i małą wagą zapewniając pełną swobodę ruchów, po uderzeniu jego włókna łączą się, by zapewnić maksymalną ochronę oraz umożliwić rozproszenie energii. Dzięki prawie całkowitemu brakowi szwów kamizelka dopasowywuje sie do ciała jak druga skóra. W tylnej części znajduje się dwie kieszenie. Dolna część kamizelki wyposażona w pasek sylikonowy. Przednia część wykonana z tkaniny Dryarn®. Tkanina ta w porównaniu z tradycyjnymi tkaninami jest o 30% lżejsza. Nie wchłania potu i bardzo szybko schnie. Dryarn® jest testowana dermatologicznie, eliminuje tworzenie sie bakterii oraz brzydkich zapachów. Kamizelka nadaje się do prania po wcześniejszym wyciągnięciu wkładki D3O™. Dostępne rozmiary: M, L.

 
 
 
Video:

Seamless LITE D3O

Nowość
Cena sugerowana
855,00 zł*

Dobierz i odbierz

Podobne produkty

bluegrass_wolverine_front
359,00 zł*
wapiti_d3o-elbow_p19_16_1
Wyprzedaż
269,00 zł*
459,00 zł*
tuatara_lite_d3o_p11_16_front_0_2
Wyprzedaż
465,00 zł*
579,00 zł*
solid_d3o_knee
od 519,00 zł*
solid_knee
od 335,00 zł*
skinny_d3o_knee
od 425,00 zł*
skinny_knee
od 225,00 zł*
bluegrass-Seamless-B_S
Nowość
1 119,00 zł*
* Sugerowana cena detaliczna
** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  
 
Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.
 
eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl

jak dziala ebon