Torba INFINITY UNIVERSAL TOPBAG

Kod towaru: 11947

Torba INFINITY UNIVERSAL TOPBAG
RS1674_11947_INFINITY_TOPBAG_side-original
RS1687_11947_INFINITY_TOPBAG_pers-original
RS1686_11947_INFINITY_TOPBAG_on bike-original
RS1675_11947_INFINITY_TOPBAG_detail_01-original
RS1682_11947_INFINITY_TOPBAG_detail_08-original

cena sugerowana

499,00 zł*

Wodoodporna torba rowerowa INFINITY UNIVERSAL TOPBAG do bagażników z płytą adaptera "MIK" (montaż kluczem).

Idealna na zakupy lub wycieczki rowerowe: stylową torbę rowerową INFINITY UNIVERSAL TOPBAG można zamontować jednym ruchem na bagażniku INFINITY UNIVERSAL i wszystkich bagażnikach z płytą adaptera "MIK". Umożliwia to adapter "MIK" znajdujący się na spodzie torby. Jednym kliknięciem torba rowerowa zatrzaskuje się na płycie bagażnika i można ją równie szybko wyjąć za pomocą drążka zwalniającego. Dzięki wyściełanemu paskowi na ramię torba rowerowa zmienia się w praktyczną torbę na ramię.

Torba INFINITY UNIVERSAL TOPBAG marki Basil o pojemności 7 litrów i gumowej kieszeni z siatki zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Wytrzymały materiał jest całkowicie wodoodporny dzięki klejonym szwom. Duża wewnętrzna torba ma zwijane zamknięcie, a wyściełane przegrody wewnętrzne dodatkowo chronią zawartość. Torba wyposażona jest w elementy odblaskowe oraz pętle do mocowania tylnego światła. Wymiary: 320 x 200 x 200 mm. Waga: 1100 g.

* Sugerowana cena detaliczna

** Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie odbierzebon.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.

eBon Pamiętaj, że eBony za produkty SIDI dotyczą zakupów w sklepach SIDI Center, produkty Castelli zakupów w placówkach tworzących Castelli Center.

eBon eBony za koła marki Vittoria oraz Reynolds przyznawane są do zakupów na stronie jadenatrening.pl